KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3806483
nr 380 6483
1800-tal, osignerad, 41x53 (upklistrad på pannå)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 3 oktober 2005
ledande budet*
800 kr
1.300 kr
1.700 kr